Program: luni - vineri 8:30 - 16:30
Buna ziua, te poti autentifica sau iti poți crea un cont nou.
Limbă   Romana English
  • LIVRARE GRATUITA

    peste 350 lei (pret fara TVA)

  • OFFICE HORECA

    Tel: 021.311.02.59 FAX: 031.421.36.01 Mobil: 0736.630.780

  • SERVICE HORECA

    0742.146.680 0747.319.645

  • LIVRARE

    1 - 2 zile

Coş de cumpărături
0 produs(e) - 0,00 lei
Coşul tău este gol!

Pompa apa pentru masina spalat vase si pahare pentru masini Aumento Pressione/Booster pump-1510

Mareste poza (mouse hover)
Producător: ALBA
Cod produs: 1510 Alba
Disponibilitate: 1 - 2 Zile
GARANTIE:
Preţ:
1.232,21 lei
Cu TVA: 1.466,33 lei
Acest produs beneficiaza de transport gratuit
COD 1510 ADATTABILE
HP 0,43 V230 ADLER 40234
CLASSIC RPB4
COMENDA 100736
HEMERSON 141022
HOONVED 32598
LAMBER 0300362
MACH 512023600
ELFRAMO 20160016
ELFRAMO 20160011
WEXIODISK 8052545
ZANUSSI 06116115700
ZANUSSI 0611617800

Aceasta pompa este folosita pentru recilarea apei din cuva si crearea presiunii necesare spalari in masina de spalat vase pahare

Spune-ţi opinia

Numele tău:



Opinia ta:

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!

Nota: Rău           Bun

Introduceţi codul din imagine: